REACH DEKLARASYONU

ŞUBAT 2021
Bu beyannamede yer alan bilgiler, bugüne kadarki bilgi ve deneyimlerimize dayanmaktadır. İşlemeyi ve uygulamayı etkileyebilecek birçok faktör nedeniyle kullanıcıyı, test ve denemelerini yürütme yükümlülüğünden kurtarmaz. Bu bilgiler, belirli özelliklerin yasal olarak bağlayıcı bir güvencesi veya belirli bir amaca uygunluğu anlamına gelmez. Tüm mülkiyet haklarına ve mevcut yasa ve mevzuata uyulmasını sağlamak, ürünlerimizi tedarik ettiğimiz kişilerin sorumluluğundadır.

ÜRÜN TİPİ / MALZEME:
Castplas Şeffaf Dökme Akrilik Levhalar
RE: REACH 211 SVHC’nin Uyumluluğu
Castplas Şeffaf Dökme Akrilik Levhalar, Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, Yetkilendirilmesi ve Kısıtlamasını (REACH) düzenleyen Avrupa Birliği Yönetmeliği (EC) 1907/2006 ile uyumlu olduğunu ve madde ağırlığının % 0,1'in üzerinde maddeler içermediğini onaylıyoruz. 20 Ocak 2021 itibariyle Ek XIV'de liste (SVHC).
https://echa.europa.eu/candidate-list-table
Bu bilgiler, bilgimiz dahilinde sağlanmıştır ve tedarikçi sertifikalarına dayanmaktadır.
Bu bilgilerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Renkli levhalar teknik ve detaylı test bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. PIA Performans Laboratuvarı / www.castplas.com.tr Castplas, PİA AKRİLİK SAN. LTD. ŞTİ. tescilli ticari markasıdır.
Castplas by PIA PERFORMANCE CENTER